Forum Rzeszowskiego Klubu Modelarzy Lotniczych
Nasza pasja jest piękna i zajmująca...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kamerka na pokładzie
Autor Wiadomość
Qbatus


Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 15
Skąd: Kraków/Rzeszów
Wysłany: |6 Gru 2010|, o 14:26   Kamerka na pokładzie

Trzeba by coś rozruszać to Wasze forum :) Tylu użytkowników, a nic się nie dzieje.
Więc, żeby rozpocząć dyskusję, zapytam czy lata ktoś we wschodniej części Rzeszowa. Ja latam w okolicach Chmielnika. TUTAJ krótki filmik z lotów.
Jakość może nie powalająca, ale dopiero się uczę i filmowania i obróbki. Film nagrany kamerką typu Gum-Cam z pokładu modelu ESA FockeWulf-190. Model ten swoje lata świetności ma już dawno za sobą, startowałem nim dwa razy na zawodach, teraz używam jako rezerwy.
Aha i brat, który mieszka w Strażowie doniósł mi, że w tamtej okolicy często widać kilku modelarzy. Z jego opowiadań wynika, że lata tam min. spalinowy trenerek, takiż akrobat i dość spory motoszybowiec. Bywam czasem u niego więc chętnie bym poznał modelarzy.

Pozdrawiam

Kuba
 
     
Basing 


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 179
Skąd: Dąbrowa
Wysłany: |6 Gru 2010|, o 16:09   

Teraz wprowadził się to Chmielnika Krzysiek chyba go nie ma na forum, rozmawiałem z nim ostatnio i wraca po 3 latach przerwy do modelarstwa. Przekaże mu że jest ktoś w jego okolicy co lata.
 
     
Zdzisław 
Zdzisław

Wiek: 67
Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 24
Skąd: Matysówka
Wysłany: |6 Gru 2010|, o 19:11   

Ja latam dość często EPP w Matysówce, także teraz zimą. Chętnie się spotkam na lotach. Dla mojego modelu nie trzeba jeździć na odległe łąki, wystarczają te na miejscu. Wiatr aby nie był bardzo silny nie stanowi przeszkody. O tej porze roku to głównie niedziela jest wolna, bo popołudniami nie ma możliwości. Przyślij zaproszenie do Chmielnika na loty - zaproponuj godzinę. Może z czasem zawiążemy jakąś grupę do lotów tu na miejscu.

W temacie ESA to koło katedry można spotkać studentów jak latają z taśmami w ramach treningu.

2,4GHz
35/78 MHz
 
     
Qbatus


Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 15
Skąd: Kraków/Rzeszów
Wysłany: |6 Gru 2010|, o 19:47   

Cytat:
Przyślij zaproszenie do Chmielnika na loty - zaproponuj godzinę. Może z czasem zawiążemy jakąś grupę do lotów tu na miejscu.

Bardzo chętnie. Jak już pisałem będę na święta w Rzeszowie to dam znać :)

Cytat:
W temacie ESA to koło katedry można spotkać studentów jak latają z taśmami w ramach treningu.


Oooo to już lepiej :) A jest ktoś z nich może tu na forum? Chętnie bym nawiązał kontakt :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13