Forum Rzeszowskiego Klubu Modelarzy Lotniczych
Nasza pasja jest piękna i zajmująca...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Eskadra Kraków
Autor Wiadomość
Qbatus


Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 15
Skąd: Kraków/Rzeszów
Wysłany: |20 Maj 2011|, o 09:27   Eskadra Kraków

Witam wszystkich modelarzy z Rzeszowa zainteresowanych aircombatem, a jest Was kilku :) Tylko, nie wiem dla czego latacie tylko modelami WWI. Owszem modele tej kategorii ładniej wyglądają, wymagają od "budowniczego" i pilota większych umiejętności, choć to może sprawa dyskusyjna, ale z tego co widzę w galerii Waszego klubu latacie również modelami jednopłatowymi. Poruszałem już ten temat na forum. Tego typu modele nie są dopuszczane do zawodów! Kategoria WWI dopuszcza tylko i wyłącznie maszyny z liczbą płatów większą niż 2.
Rozumiem wybór jednopłatów, pewnie głównie z w/w powodów, jak i większych prędkości, co za tym idzie zwrotności. Po prostu większy "fun" :)
Może nie każdy rozważa możliwości startów w zawodach i traktuje latanie z tasiemkami jako zabawę i trening w lataniu większymi maszynami. Zapewniam jednak, że kto chociaż raz poczuje smak rywalizacji na prawdziwych zawodach, możliwość (czego życzę każdemu) docenienia umiejętności przez zajęcie dobrego miejsca wpadnie w to po uszy :)
Zachęcam więc do budowy również modeli kategorii WWII. Dostępność tego typu sprzętu jest na prawdę wielka, jest tani i nawet najbardziej uszkodzony model można naprawić na lotnisku w 15 min. Sam się o tym nie raz przekonałem.
Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej ESKADRY KRAKÓW , może po obejrzeniu zdjęć naszych modeli ktoś przekona się również do tej kategorii. I chociaż wiem, że Kraków jest trochę daleko, zapraszam na nasze treningi. Jest nas już 10 osób, więc praktycznie co weekend rozgrywamy "małe zawody" :)
Zainteresowanych szczegółami proszę o kontakt na PW
_________________
Pozdrawiam
Kuba
http://www.kombat_krakow.republika.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 12